800 میلیون کاربر جهانی عضو مسنجر فیسبوک

موبنا – شرکت فیسبوک انواع مختلف محصولات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از محبوب‌ترین آنها ابزار ارتباطی Messenger است و هم‌اکنون گفته می‌شود که این ابزار پیام‌رسان اینترنتی بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد.

به گزارش موبنا، ژوئن 2015 یعنی حدود 6 ماه قبل اعلام شد تعداد مشترکان فعال این ابزار ارتباطی از 700 میلیون نفر فراتر رفته است و آگوست 2014 نیز رکورد 500 میلیون نفر برای آن ثبت شده است. بر این اساس می‌توان متوجه شد این سرویس به سرعت در حال گسترش است.

لازم به ذکر است شرکت فیسبوک سال 2014 تصمیم گرفت بخش پیام‌رسانی خود را به عنوان یک ابزار ارتباطی مجزا در اختیار کاربران قرار دهد و از آن پس، Messenger به صورت گسترده مورد توجه کاربران جهانی قرار گرفت.

به هر حال باید توجه داشت برای آنکه Messenger بتواند به عنوان یک ابزار ارتباطی کارآمد مورد استفاده قرار بگیرد مسیر طولانی پیش‌رو دارد. زیرا بخش اعظم مشترکان این ابزار را کاربران فیسبوک تشکیل می‌دهند و هنوز بین دیگر کاربران محبوبیت زیادی کسب نکرده است.

آخرین نسخه از ابزار Messenger به کاربران امکان می‌دهد بدون داشتن حساب کاربری در فیسبوک هم بتوانند با یکدیگر گفت‌وگو کنند، تماس تلفنی برقرار کنند، گروه‌های ارتباطی تشکیل دهند و پول را بین یکدیگر رد و بدل کنند.

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

دنبال کنید @ اینستاگرام