خدمات ویدیویی Netflix در 190 کشور عرضه شد

موبنا – شرکت Netflix از بزرگترین ارایه‌دهندگان خدمات ویدیویی آنلاین در اقدامی غیرمنتظره سرویس اینترنتی فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی خود را برای ساکنان 130 کشور جدید هم عرضه کرد.

به گزارش موبنا، بر این اساس هم‌اکنون ساکانان بیش از 190 کشور جهان می‌توانند به صورت مستقیم به سرویس‌های تصویری اینترنتی Netflix دسترسی داشته باشند.

این سرویس‌ها از هم‌اکنون به صورت گسترده در این 190 کشور قابل دسترسی هستند که با مراجعه به سایت Netflix.com می‌توانید لیست این کشورها را مشاهده کنید.

شرکت Netflix به تمام کاربران جدید خود در کشورهای مختلف اعلام کرد اشتراک در سرویس‌های آن برای نخستین ماه رایگان است و پس از آن برحسب خدماتی که دریافت می‌کنید، به صورت ماهانه هزینه می‌پردازید.

ارزان‌ترین طرح Netflix به این صورت است که شما می‌توانید به تمام ویدیوهای آنلاین این شرکت دسترسی داشته باشید و البته کیفیت آنها پایین‌تر از HD است. این سرویس در اروپا ماهانه 7.99 یورو هزینه دارد.

اگر کاربران اروپایی 9.99 یورو برای هر ماه بپردازند، می‌توانند این تصاویر را با کیفیت HD مشاهده کنند و البته، امکان مشاهده تصاویر در دو دستگاه الکترنیکی مجزا هم وجود داشته باشد. طر دیگر که هزینه ماهانه 11.99 دلاری دارد با کیفیت 4 هزار پیکسلی یا Ultra HD تصاویر را پخش می‌کند و امکان مشاهده تمام تصاویر در چهار دستگاه فراهم می‌شود.

سرویس اینترنتی Netflix تاکنون از 17 زبان زنده دنیا پشتیبانی می‌کرد که هم‌اکنون عربی، کره‌ای، چینی ساده شده و چینی سنتی هم به آنها اضافه شده است.

100/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 18 =

دنبال کنید @ اینستاگرام