عکس جدید ساره بیات و هدیه تهرانی در عادت نمی کنیم

ابراهیم ابراهیمیان کارگردان «عادت نمی کنیم» در دومین تجربه سینمایی خود به بخش «سودای سیمرغ» سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است.

ابراهیم ابراهیمیان که اولین تجربه کارگردانی در سینمای بلند داستانی را با «ارسال آگهی تسلیت به روزنامه» تجربه کرد و در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز حضور داشت امسال و در سی و چهارمین دوره جشنواره با فیلم جدیدش با نام «عادت نمی‌کنیم» در بخش سودای سیمرغ حضور دارد.

1959472.jpg

ابراهیمیان فیلمساز جوان سینمای ایران در فیلم «عادت نمی کنیم» کارگردانی متفاوتی نسبت به نخستین فیلم خود داشته و از جهت ساختار فضای جدیدی را تجربه کرده است. تدوین این فیلم به طور مشترک به عهده ژینوس پدرام و ابراهیم ابراهیمیان بوده است.

 

فیلم «عادت نمی کنیم» داستان دو خانواده است که دوستی دیرینه ای با یکدیگر دارند ولی به دلایلی درگیر مسائلی می شوند.

محمدرضا فروتن، ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، پانته آ پناهی ها و  هدیه تهرانی از بازیگران اصلی این فیلم هستند. همچنین شیرین یزدان بخش، حدیث میرامینی و رویا حسینی از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

1959471.jpg

فیلمنامه «عادت نمی کنیم» توسط ابراهیم ابراهیمیان و سارا سلطانی نوشته شده و علیرضا برازنده مدیریت فیلمبرداری و حامد ثابت ساخت موسیقی این اثر سینمایی را به عهده داشته‌اند.

فیلم «عادت نمی کنیم» توسط پیمان جعفری و شهرام اخلاص پور تهیه و تولید شده است.

کامیاب امین عشایری طراح صحنه و لباس، محسن دارسنج طراح گریم، امیر نوبخت مدیر صدابرداری، علیرضا علویان‌ طراحی و ترکیب صدا، فتاح ذی نوری عکاس و مهسا همتی مدیر روابط عمومی از عوامل این فیلم سینمایی هستند.

176/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهارده =

دنبال کنید @ اینستاگرام